• RELAKSOWNIA
  • RELAKSOWNIA
 
 
 
 
OFERTA
 

 

Stylizacja paznokci (manicure, manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci: akryl, żel)

Pedicure z elementami masażu
Zabiegi na twarz (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, jonoforeza, itp)
Masaż klasyczny i relaksacyjny
Pielęgnacja dłoni i stóp, parafina
Profesjonalny makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny
Przedłużanie rzęs metodą 1: 1 (rzęsy czarne i kolorowe)
Depilacja całego ciała
Zabiegi na ciało
Drenaż limfatyczny
Elektrostymulacja!!!ELEKTROSTYMULACJA służy do modelowania sylwetki, pozwala na szybką przemianę tkanki tłuszczowej w mięśniową dzięki punktowej stymulacji mięśni. Regularne stosowanie powoduje lepszy przepływ limfy, usuwanie toksyn, poprawę mikrokrążenia w ciele, przyspieszenie metabolizmu, a przede wszystkim usunięcie znacznej ilości komórek tłuszczowych i ujędrnienie skóry.
 
 

FUNKCJE I DZAIŁANIE LECZNICZE elektrostymulacji:

Utrata wagi - 10 zabiegów minimum - jako standardowy okres zabiegowy, możliwość utraty 1-8 kilogramów

Wyszczuplenie ciała – 10 zabiegów minimum, jako standardowy okres zabiegowy – wyszczuplenie w talii o 2-9 centymetrów

Ujędrnianie ciała – 10 zabiegów minimum, jako
standardowy okres zabiegowy
Wzmacnianie mięśni – 10 zabiegów minimum, jako standardowy okres zabiegowy.
 
 

PRZECIWSKAZANIA do zabiegu elektorostymulacji

choroby układu krwionośnego
choroby skóry (wirusowe, bakteryjna, grzybicze)
choroby serca
metalowe implanty w organizmie
ciąża, menstruacja
nowotwory i stany rzekomo nowotworowe
porażenia spastyczne
urządzenie nie nadaje się do stosowania przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub psychicznych.

Czas trwania zabiegu 30 minut.

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY jest zabiegiem, który ma za zadanie usprawnić krążenie limfy, jak również zapobiec powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem. Działa detoksykujaco, co usprawnia cały organizm. Niweluje problem obrzęków związanych z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Drenaż działa na zasadzie ciśnieniowego, wolnego przepychu w kierunku węzłów chłonnych, co ułatwia przepływ chłonki w układzie limfatycznym oraz redukuje proces powstawania cellulitu. Zabieg jest przyjemny i odprężający choć przy nadmiernym ciśnieniu w komorach kombinezonu można odczuwać ból. Drenaż limfatyczny przeciwdziała niewydolności krążenia obwodowego.

Regularne stosowanie zmniejsza efekt zimnych stóp.

WSKAZANIA drenażu limfatycznego

Nadwaga
Obrzęki
Usunięcie węzłów chłonnych
Zaburzenia w funkcjonowaniu układu limfatycznego
Zaburzenia funkcjonowania przemiany materii zaburzenia gospodarki wodnej i hormonalnej
Obniżona odporność na infekcję (nie w trakcie choroby)
Opuchnięte kostki
Nabrzmiały brzuch

PRZECIWSKAZANIA do zabiegu drenażu limfatycznego
Zakrzepica żył głębokich
Nowotwory
Zapalenie naczyń
Choroby i stany zapalne skóry

EFEKTY

Redukcja cellulitu
Modelowanie sylwetki
Niwelowanie obrzęków zastoinowych
Wyszczuplanie
Niwelowanie odczucia ciężkich nóg
Usprawnienie metabolizmu skóry
Zapobieganie powstawaniu żylaków
Odprężenie i relaks

Czas trwania zabiegu 30 minut.

 

ZABIEG GORĄCYMI KAMIENIAMI.
Kamienie, którymi wykonuje się masaż to bazaltowe kostki, pochodzenia wulkanicznego, pozyskiwane ze specjalnych aktywnych wulkanicznie obszarów (wyspy Kanaryjskie, Hawaje, Bali), które rozgrzane, mają wysoki współczynnik magazynowania ciepła.

Tą techniką uzyskuje się efekt głębokiego relaksu naszego organizmu. Dzięki uciskowi kamieniami na tkanki wywołuje się fizjologiczne odczyny, a rozgrzane naczynia krwionośne zwiększają przepływ krwi przez mięśnie, powodując tym samym lepsze odżywianie mięśni i szybsze wydalanie produktów przemiany materii.

Ten rodzaj masażu poprawia też elastyczność i jędrność skóry, skutecznie walczy z cellulitem, pomaga zregenerować mięśnie po długotrwałym wysiłku. Ułatwia tez odpływ krwi żylnej, poprawia pracę serca. Masaż kamieniami powoduje przepływ pozytywnej energii.
 


MAKIJAŻ


Odpowiednio dobranym makijażem możemy podkreślić naturalne piękno twarzy i skorygować niedoskonałości. Dobrze wykonany poprawia samoocenę oraz przybliża naszą twarz do ideału.

Oprócz tego, makijaż spełnia też funkcję ochronną, zimą chroni cerę przed mrozem, latem przed słońcem, w zasadzie przez cały rok chroni ją przed promieniami słonecznymi niosącymi ze sobą szkodliwe promieniowanie UV.

Każdy makijaż dobierany jest indywidualnie w zależności od typu kolorystycznego, uwzględniając przy tym zapotrzebowanie klientki. Podczas wykonywania kładziemy nacisk na precyzję i trwałość makijażu.

Czas zabiegu 30-60 minut.MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA


Jest to metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu-ścieraniu warstwa po warstwie naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierającą, pokrytą kryształkami naturalnego diamentu. Jest to zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Dzięki mikrodermabrazji pobudzamy produkcje kolagenu i elastyny, co prowadzi do regeneracji i odmłodzenia skóry. Zabieg eliminuje nadmierne rogowacenie, suchość i uszkodzenia po słoneczne, wyrównuje koloryt skóry i wzmacnia jej zdolności obronne. Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczeń w codziennych czynnościach, jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po kilku godzinach.


Czas zabiegu 10-30 minut.
PEELING KAWITACYJNY


Jest to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy, jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Czas zabiegu 25 minut.